43'' LED Samsung QM43C - UHD, 500cd, MI, 24/7
Kód: LH43QMCEPGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crystal UHD Signage QM43C Přivítejte QMC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QMC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu. *Tenký design *Rovnoměrný rámeček *Středové otvory pro držáky VESA * 24/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 43''
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.245
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Glass Haze 25 %
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1 200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: *HDMI vstup: 3 *Vstup DP: 1 *Verze HDMI: 2 *Verze DP: 1.2 *USB: 2 *IR vstup: Ano *Audio výstup: Stereo Mini Jack *RS232 vstup: Ano *RS232 výstup: Ano *RJ45 vstup: Ano *WiFi: Ano *Bluetooth: Ano
Montáž na zeď: 200 × 200 mm
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 121 W
Třída energetické náročnosti: G
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,5 W
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 969,5 × 557,8 × 28,5 mm
Hmotnost [kg]: 8,8 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/cz/business/smart-signage/uhd-4k-signage/crystal-uhd-signage-qmc-lh43qmcepgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 30 - 49 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.36 kg |
| EAN: | 8806095205014 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,245 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 969,5 × 557,8 × 28,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 43 |
| Model: | QM43C |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Spotřeba energie (W): | 121 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
