50'' D-LED Philips 50BFL2214-UHD, VA, 350cd, TV, 16/7
Kód: 50BFL2214/12
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dosáhněte větší produktivity. Modely Philips řady B se bezproblémově integrují do podnikových systémů a umožní efektivní ovládání. Vestavěná funkce Chromecast zajišťuje hladký průběh prezentací díky okamžitému bezdrátovému sdílení médií ze zařízení se systémem Windows, Apple či Android™. *Vestavěná funkce Chromecast pro bezdrátové sdílení obsahu *Detekce HDMI za chodu s funkcí automatického zapnutí/vypnutí *Aktualizace systému Android poskytují nejnovější funkce *Přístup do obchodu Google Play Store pro aplikace a média *Integrace systému s certifikací Crestron Connected *Plánovač pro přehrávání obsahu ve zvolených časech *Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control *Instalujte a spravujte aplikace na dálku díky funkci AppControl * 16/7Typ obrazovky: 4K Ultra HD LED
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 50
Rozlišení: 3840 x 2160p
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 5000:1
Výstupní výkon zvuku: 20 (2x10) W, 2,0, Směřující dolů
Vylepšení zvuku: *DTS-HD *Kompatibilní se systémem Dolby Atmos *Dolby MS12D *AC-4 *Studiový zvuk DTS
Konektory: Bezdrátové připojení k síti LAN *802.11 ac *Wifi-Direct Konektor z boku *Slot Common Interface: CI+ 1.3.2 *USB1: USB 3.0 *Výstup pro sluchátka: Mini-jack *HDMI1: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 Konektory dole *Externí napájení: 12 V, max. 1,5 A *Ethernet (LAN): RJ-45 *Anténa: IEC-75 *Výstup externího reproduktoru: Mini-jack *Externí ovládání: RJ-48 *USB2: USB 2.0 *HDMI2: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 *HDMI3: HDMI 2.0 s HDCP 2.2
Formáty pro přehrávání videa: *Formáty: H.264/MPEG4 AVC *MPEG1 *MPEG2 *MPEG4 *WMV9/VC1 *HEVC *Kontejnery: AVI, MKV *VP9
Formáty pro přehrávání audia: *MP3 *AAC *WAV *WMA (v2 až v9.2) *WMA-PRO (v9 a v10)
Formáty pro přehrávání fotografií: *JPG *PNG *BMP *GIF
Tunery: *DVB-T/T2/C *HEVC UHD (až 2160p60) *Analogový televizor: PAL
Napájení: 220–240 V stř., 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 65 W
Stand By režim [W]: < 0,3 W
Třída energetické náročnosti: F
Funkce úspory energie: *Režim Eco *Automatický vypínač *Světelný senzor
Montáž na zeď: 100 x 200 mm
Orientace: Na šířku
Barva: Černá
Rozměry: *Šířka přístroje: 1112 mm *Výška přístroje: 647 mm *Hloubka přístroje: 78/85 mm
Hmotnost [kg]: 11,3 kg
Obsah balení: *Dálkový ovladač 22AV1905A/12 *2x baterie AAA *Napájecí kabel *Adaptér RJ48 na DB9
Záruka: 36 měs. https://www.philips.cz/p-p/50BFL2214_12/profesionalni-televize
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 41 - 50 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 8718863030493 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1112 x 647 x 78 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 50 |
| Model: | 50BFL2214/12 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Spotřeba energie (W): | 65 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Philips |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
