50'' HTV Philips 50HFL5214U - MediaSuite
Kód: 50HFL5214U/12
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Řada MediaSuite je navržena pro rychle se měnící svět a nabízí pokročilé možnosti připojení a univerzální nastavení konfigurace. Integrovaná aplikace Chromecast urychluje a usnadňuje streamování, zatímco systém Android a obchod Google Play Store otevírají nekonečné možnosti. * Aktualizace systému Android poskytují nejnovější funkce * Vestavěná funkce Chromecast pro snadné sdílení obsahu * Přístup do obchodu Google Play Store pro aplikace a média * Uživatelské rozhraní s možností přizpůsobení pro vlastní loga a barvy * Analytika přímo v zařízení poskytuje statistiky používání * Instalujte a spravujte aplikace na dálku díky funkci AppControl * Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control * Vytvořte si vlastní zkušenosti se systémem CMND & Check-in * Integrovaná služba Netflix se speciálním tlačítkem na dálkovém ovladači * Funkce Google Assistant umožňuje rychlejší, chytřejší ovládání * Funkce pro pohostinství * Funkce pro nemocniceTyp obrazovky: 4K Ultra HD LED
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 50''
Rozlišení: 3840 x 2160
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas [cd/m2]: 350
Výstupní výkon zvuku: 20 (2 x 10) W/ 2,0 - Směřující dolů Výstup pro reproduktor do koupelny: 1,5 W Mono 8 Ohmů
Vylepšení zvuku: *DTS-HD *Kompatibilní se systémem Dolby Atmos *Dolby MS12D *AC-4 *Studiový zvuk DTS
Konektory: Bezdrátové připojení k síti LAN: *802.11 ac *Wifi-Direct Konektor z boku *Slot Common Interface: CI+ 1.3.2 *USB1: USB 3.0 *HDMI1: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 *Výstup pro sluchátka: Mini-jack Konektory dole *Externí napájení: 12 V, max. 1,5 A *Ethernet (LAN): RJ-45 *Anténa: IEC-75 *Výstup pro reproduktor do koupelny: Mini-jack *Externí ovládání: RJ-48 *USB2: USB 2.0 *HDMI2: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 * HDMI3: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 Vylepšené možnosti připojení Rozhraní HDMI *ARC (všechny porty) *Automatický výběr vstupu EasyLink (HDMI CEC) *Přehrávání stisknutím jednoho tlačítka *Pohotovostní režim systému *Průchod signálu dálkového ovladače *systémové ovládání audia RJ48 *Infračervený vstup/výstup *Rozhraní Serial Xpress
Multimediální aplikace: *Netflix *YouTube *Google Play Store *Google Play Movies *Google Play Games *YouTube Music
Formáty pro přehrávání videa: *Formáty: H.264/MPEG4 AVC *MPEG1 *MPEG2 *MPEG4 *WMV9/VC1 *HEVC *Kontejnery: AVI, MKV *VP9
Formáty pro přehrávání audia: *MP3 *AAC *WAV *WMA (v2 až v9.2) *WMA-PRO (v9 a v10)
Formáty pro přehrávání fotografií: *JPG *PNG *BMP *GIF
Tunery: Digitální příjem: *DVB-T/T2/C *HEVC UHD (až 2160p60) Analogový televizor: *PAL
Montáž na zeď: VESA M6 100 × 200 mm
Napájení: 220–240 V stř., 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 65 W
Třída energetické náročnosti: F
Funkce úspory energie: Režim Eco
Spotřeba energie v pohotovostním režimu [W]: < 0,3 W
Barva: Černá
Rozměry: *Šířka přístroje: 1112 mm *Výška přístroje: 647 mm *Hloubka přístroje: 78/85 mm
Hmotnost [kg]: 11,3 kg
Obsah balení (příslušenství): *Baterie pro dálkový ovladač *Dálkový ovladač *Záruční list *Napájecí kabel *Stojan na nábytek
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HTV od 32 palcov vrátane |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.3 kg |
| EAN: | 8718863030677 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | F |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1112 x 647 x 78 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 50 |
| Model: | 50HFL5214U |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| DVB-T: | Ano |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-T2/ HEVC: | Ano |
| DVB-C: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| TV OS: | Android |
| Smart funkce: | Ano |
| Reproduktory - výkon: | 2 x 10W |
| Vylepšený zvuk: | Dolby Atmos / DTS |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Značka: | Philips |
| Barva: | Černá |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
