50'' iiyama LH5060UHS-B1AG: IPS, 4K UHD, 24/7, Android
Kód: LH5060UHS-B1AG
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
50'' 4K UHD professional digital signage display with advanced control and connectivity options *Android OS *iiSignage *Ultra Slim *Media player * 24/7
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 49.5'', 125.7 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 @60Hz (8.3 MegaPixels 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.285 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: s matnou povrchovou úpravou, hard coating (3H), haze 25%
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1.07G (8 Bits+FRC) (NTSC 87%)
Reproduktory: 2 x 10W
Konektory: *Digitální vstupní porty: HDMI x3 (v.2.0, max. 3840x2160 @60Hz) *Řídící vstup monitoru: RS-232c x1 (2.5mm sub-mini jack)/ RJ45 (LAN) x1/ IR x1 (3.5mm stereo mini) *Audio Out: Mini jack x1 *HDCP: v.1.4 & 2.2 *USB ports: x2 (v.2.0) *WiFi: ano (Built-in, 802.11ac)
Napájení: AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 95 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 300 mm
Orientace: Horizontální, vertikální
Barva: černá, matná
Hmotnost [kg]: 12.6 kg
Obsah balení: *Kabely: napájecí, HDMI, RS-232c *Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti *Ostatní: Wall mount bracket, Wall mount guide, Screws, Screw anchors, Stickers for screw holes *Dálkové ovládání: ano (včetně baterie)
Záruka: 36 měs. https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-lh5060uhs-b1ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 12.6 kg |
| EAN: | 4948570124091 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,285 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 49,5 |
| Model: | LH5060UHS-B1AG |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 95 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 300 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
