50'' LED-TV Samsung 50BU8000 HTV
Kód: HG50BU800EUXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Premium HBU8000 Serie 50'' *HDR/ HDR10+ *HLG (Hybrid Log Gamma) *Dynamic Crystal Color
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 50
Rozlišení: 3.840 x 2.160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Reproduktory: 20 W/ 2CH Bluetooth Audio
Konektory: *USB: 2 *Ethernet (LAN): 1 *Digitální audio výstup (optický): 1 *RF vstup (pozemní / kabelový vstup / satelitní vstup): 1/1 (běžné použití pro pozemní)/1 *CI slot: 1 *HDMI ARC (Audio Return Channel): Ano *Integrovaná WiFi: Ano (WiFi5) *Anynet+ (HDMI CEC): Ano *RJ12 (boční/zadní): Ano *WiFi Direct
Tunery: *DVB-T2CS2 *Analogový tuner *CI+ (1,4) *HbbTV 2.0.3
Napájení: AC220-240V 50/60Hz, interní
Spotřeba [W]: 69,0 W
Stand By režim [W]: 0,50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1118,3 x 683,6 x 228,8 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1118,3 x 644,6 x 25,7 mm
Hmotnost [kg]: 11,5 kg/11,8 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/ch/business/commercial-tvs/hotel-tv/hbu8000-uhd-4k-hg50bu800euxen/#benefit
Dodatočné parametre
| Kategória: | HTV od 32 palcov vrátane |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.5 kg |
| EAN: | 8806094451603 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1118,3 x 644,6 x 25,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| VESA standard: | Ano |
| Úhlopříčka ("): | 50 |
| Model: | 50BU8000 |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-C: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| HDR: | HDR10+ |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Značka: | Samsung |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
