50'' LG LED 50UL3J-M - UHD, 400cd, IPS, WOS, 16/7
Kód: 50UL3J-M.AEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
UHD Standard Signage *EPEAT Registered *webOS-based High Performance *Compatible with LG's One: Quick Share *Compatible with AV Control Systems * 16 / 7
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: Direct
Úhlopříčka [palce]: 50”
Rozlišení: 3,840 x 2,160 (4K UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400 nit
Kontrast: 5,000:1
Odezva [ms]: 6 ms (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 × 178
Počet barev: 1.07G (8bits + FRC)
Reproduktory: 10W x 2
Konektory: *Input: HDMI (3, HDCP 2.2/1.4), RS-232C In (4 Pin Phone-jack), RJ45 (LAN), USB 2.0 (2, Type A) *Output: Audio Out, RS-232C Out (4 Pin Phone-jack)
Napájení: Built-In Power, AC 100-240V~, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 90 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 × 200 mm
Naklápění monitoru: Portrait / Landscape
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1,121 x 651 x 57.1 mm
Hmotnost [kg]: 11.7 kg
Záruka: 36 měs. https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/50UL3J-M
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| EAN: | 8806084391735 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1121 x 651 x 57,1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 50 |
| Model: | 50UL3J-M |
| Doba odezvy (ms): | 6 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 90 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | LG |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
