55'' D- LED Philips 55BDL3751T-UHD, 450c, PCap, 24/7
Kód: 55BDL3751T/00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Signage Solutions Displej Philips Interactive 3000 Series Ještě lepší připojení – všestranný vícedotykový displej Tento všestranný displej s jasem 450 nitů a technologií PCAP vám zaručí nepřetržitý provoz a celá řada je zároveň navržená na ještě nižší spotřebu energie. Zaujměte. Inspirujte. Propojte se. Se systémem Android 13, připraven na Wave a bez nutnosti externího přehrávače médií.
Typ obrazovky: VA
Úhlopříčka [palce]: 54.5''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,315 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Potah proti oslnění, povrchová úprava proti otiskům prstů
Jas [cd/m2]: Jas (po skle): 450 cd/m2, Jas (před sklem): 500 cd/m2
Kontrast: 5000:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 B
Vylepšení obrazu: *Technologie 3:2/2:2 motion pull down *Hřebenový filtr 3D *Kompenzace pohybu deinteralcingem *Progressive scan *3D MA deinterlacing (odstranění řádkového prokladu) *Zdokonalená funkce Dynamic contrast
Reproduktory: 2 × 10 W
Konektory: Výstup zvuku: *3,5 mm konektor Vstup videa: *HDMI 2.0 (x 2) *Display Port 1.3 (x 1) *USB-C (s 15W napájením) Další připojení: *Micro USB (x1) (OTG) *USB 3.0 A (x 2) *USB 3.0 B (x 1) *Wi-Fi: 2T/2R 2,4/5/6 GHz *Bluetooth 5.2 *OPS Externí ovládání: *Gigabitová síť LAN (RJ45) *3,5mm konektor IR (vstup/výstup) *2,5mm konektor RS232 (vstup/výstup)
Multimediální aplikace: USB přehrávání videa: *MPEG 1/2 (1080p 60 Hz) *MPEG 4 (1080p 60 Hz) *H.263 (1080p 60 Hz) *H.264 (4K, 2K, 120 Hz) *H.265 (4K, 2K, 120 Hz) *VP8 (1080p 60 Hz) *VP9 (4K, 2K, 120 Hz) USB přehrávání obrazu: *JPEG *PNG *BMP *WEBP USB přehrávání hudby: *AAC *HEAAC *MPEG 1/2/2,5 Layer 3 *MPEG 1/2 Layer 1 *MPEG 1/2 Layer 2
Interní přehrávač: *Procesor: Čtyřjádrový procesor Cortex A55 *GPU: Vícejádrový procesor Mali-G52 *Paměť: 4 GB DDR3 *Úložiště: 32 GB eMMc
Interakce: *Vícedotyková technologie: Kapacitní technologie Projected *Dotykové body: 10 souběžných dotykových bodů *Systém Plug and Play: Splňuje normu HID *Ochranné sklo: 3mm temperované bezpečnostní sklo
Napájení: 100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 100 W
Stand By režim [W]: <0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 400 mm, M6
Ergonomie: Na šířku (24/7), na výšku (24/7), instalace s náklonem až 30° dozadu
Barva: 27,0mm černý rámeček (T/R/L/B)
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1 265,6 x 736,4 x 69,8 mm (montáž na stěnu) / 76,0 mm (skříňka OPS)
Hmotnost [kg]: 24,96 kg
Obsah balení: Dodávané příslušenství: *Logo Philips (1x) *Napájecí kabel (3 m) *Stručný návod (1x) *Dálkový ovladač a baterie AAA *Kryt spínače AC *Kabel RS232 (3 m) (x1) *Kabel USB A na B (3 m) (x 1) *Modul Wi-Fi CRD32 *Antény Wi-Fi (2 ks) Volitelné příslušenství: *Sada pro otevřený rám (BM03751) Podstavec: *BM05922 (volitelný)
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 24.96 kg |
| EAN: | 8721038100112 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,315 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 265,6 x 736,4 x 69,8 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 54,5 |
| Model: | 55BDL3751T |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Smart funkce: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 100 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Philips |
| Výkon Power Delivery (W): | 15 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
