55'' iiyama LH5541UHS-B2: IPS, 4K UHD, 500cd, repro
Kód: LH5541UHS-B2
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
55'' Professional Digital Signage display with 4K UHD resolution and 24/7 operating time *4K *Media player *LAN Control *IPS *24/7
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 54.6'', 139 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 (8.3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.3155
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: haze 1%
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1.07B 10bit (8bit + Hi-FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 10W
Konektory: Analogové vstupní porty: VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz) Digitální vstupní porty: HDMI x3 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz) Audio input: Mini jack x1 Řídíci vstup monitoru: RS-232c x1 RJ45 (LAN) x1 IR x1 Audio Out: RCA (L/R) x1 Řidící výstup monitoru: RS-232c x1 IR smyčka x1 HDCP: 2.2 USB ports: x1 (2.0, USB Media Player)
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 139
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 400mm
Orientace: horizontální, vertikální
Barva: Black
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1237,5 x 710 x 55 mm
Hmotnost [kg]: 14,3
Obsah balení: *Kabely: napájecí, HDMI, RS-232c *Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti *Ostatní: Cable Management *Dálkové ovládání: ano (včetně baterie)
Záruka: 36 měs. https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-lh5541uhs-b2/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4948570123544 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,3155 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1237,5 x 710 x 55 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 54,6 |
| Model: | LH5541UHS-B2 |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 139 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
