55'' LED Samsung QM55R-T - UHD, 500cd, 24/7, CAP
Kód: LH55QMBTBGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Dotykové řešení pro jakékoli prostředí *Odolný proti prachu *24/7 * Tizen 6.5
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 55''
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0,315
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 500 (bez skla), 400 (se sklem)
Kontrast: 4000:1 (bez skla)
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: *HDMI vstup: 3 *DP In: 1 *Verze HDMI: 2 *Verze DP: 1.2 *Verze HDCP: 2.2 *USB: 2 *IR vstup: Ano *Audio vstup: Ne *Zvukový výstup: Stereo mini jack *Vstup RS232: Ano *Výstup RS232: Ano *RJ45 In: Ano *WiFi: Ano *Bluetooth: Ano
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 143 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1253,8 x 734,6 x 56,7 mm
Hmotnost [kg]: 26,9 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/uk/business/smart-signage/interactive-display/qmb-t-uhd-4k-capacitive-touch-8ms-lh55qmbtbgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 26.9 kg |
| EAN: | 8806094522662 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,315 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1253,8 x 734,6 x 56,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrch: | Matný |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 55 |
| Model: | QM55B |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Spotřeba energie (W): | 143 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
