55'' LG LED 55UM5N-H - UHD, 500cd, IPS, OPS, 24/7
Kód: 55UM5N-H.AEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
UHD Signage Display with LG webOS Platform and Advanced Security *webOS Smart Platform *Surface Treatement (Haze): 28 % *24/7 *IP5X
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: Direct
Úhlopříčka [palce]: 55''
Rozlišení: 3,840 x 2,160 (4K UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 500 nit
Kontrast: 1100:1
Odezva [ms]: Tr: 8 ms/Tf: 10 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 × 178
Počet barev: 1.07 Billon Colors (10 bit (D))
Konektory: *Input: HDMI In (3, 3,840 × 2,160 @ 60Hz, HDCP 2.2/1.4), DP In (3,840 × 2,160 @ 60Hz, HDCP 2.2/1.3), RS-232C In (4 Pin Phone-jack), RJ45 (LAN) In, IR In, USB In 2.0 (Type A) *Output: HDMI Out (1, 3,840 × 2,160 @ 30Hz, Input : HDMI1/2/3/DP)
Napájení: Built-In Power, AC 100-240 V ~, 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 130 W
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 300 × 300 mm
Naklápění monitoru: Portrait / Landscape
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1,237 x 710 x 57.7 mm (Without IR)
Hmotnost [kg]: 14.2 Kg
Obsah balení: Remote Controller, Power Cord, QSG, Regulation Book, Phone to RS-232C Gender
Záruka: 36 měs. https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/55UM5N-H
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 50 - 59 palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 14.2 kg |
| EAN: | 8806084298898 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 100:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1237 x 710 x 57,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 55 |
| Model: | 55UM5N-H |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Domácí/Kancelářské |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 130 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 300 x 300 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 10,1 do 15 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | LG |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
