65'' D-LED Philips 65BDL3650Q-UHD, IPS, 400cd, AN, 18/7
Kód: 65BDL3650Q/00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Připojte a ovládejte svůj obsah přes cloud Připojte a ovládejte svůj obsah přes cloud díky integrovanému prohlížeči HTML5. Díky prohlížeči založenému na platformě Chromium můžete vytvářet obsah online a připojit jeden displej nebo rovnou celou síť. Obsah lze zobrazit jak v režimu na šířku, tak i na výšku, a to s rozlišením Full HD. Stačí jen připojit displej k internetu pomocí sítě Wi-Fi nebo kabelu RJ45 a vychutnat si své vlastní seznamy stop.
FailOver. Postarejte se, aby displej nebyl nikdy prázdný FailOver je revoluční technologie kriticky důležitá pro komerční aplikace, která na obrazovce automaticky přehrává záložní obsah v nepravděpodobném případě, kdy dojde k chybě vstupního zdroje nebo aplikace. Jednoduše zvolte primární připojení vstupu a FailOver připojení a jste připraveni k okamžité ochraně obsahu.
Snadno plánujte přehrávání obsahu z USB nebo vnitřní paměti Snadno plánujte přehrávání obsahu ze zařízení USB nebo vnitřní paměti. Displej Philips Professional se probudí z pohotovostního režimu, aby přehrál požadovaný obsah, a po dokončení přehrávání se do pohotovostního režimu zase vrátí.
Podsvícení: D-LED
Panel: IPS
Úhlopříčka [palce]: 64,5''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,372 × 0,372
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 miliardy
Operační systém: Android 10
Vylepšení obrazu: *Technologie 3:2/2:2 motion pull down *Zdokonalená funkce Dynamic contrast *Progressive scan
Reproduktory: 2 x 10 W RMS
Konektory: Vstup videa: *HDMI 2.0 (x 2) *USB 2.0 (x 2) *DVI-I (x 1) *USB 3.0 (x 1) Vstup zvuku: *3,5 mm konektor Výstup zvuku: *3,5 mm konektor Externí ovládání: *RJ45 *2,5mm konektor RS232C (vstup/výstup) *3,5mm konektor IR (vstup/výstup) Další připojení *micro SD *OPS
Multimediální aplikace: *USB přehrávání hudby: AAC, HEAAC, MPEG *USB přehrávání obrazu: BMP, JPEG, PNG *USB přehrávání videa: MPEG, H.264, H.263, H.265, AVI, MP4, VP8, VP9
Napájení: 100–240 V~, 50–60 Hz, 1,5 A
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Držák na zeď: 200 x 200 mm, M6
Orientace: *Na šířku (18/7) *Na výšku (18/7)
Barva: černá
Rozměry: *Šířka přístroje: 1462,3 mm *Výška přístroje: 837,3 mm *Hloubka přístroje: 68,9 mm (montáž na stěnu) / 89,9 mm (držadlo D@Handle) mm
Hmotnost [kg]: 28,5 kg
Obsah balení: *Kabel pro infračervený senzor (1,8 m) (x 1) *Kabel pro uzavřený cyklus RS232 *Logo Philips (1x) *Napájecí kabel *Kryt spínače AC *Spona na kabely (x 2) *Kabel HDMI (1,8 m) (x 1) *Stručný návod k rychlému použití *Dálkový ovladač a baterie AAA *Kabel RS232 *Kryt USB (x 1)
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 60 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 8 kg |
| EAN: | 8712581799328 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,372 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1462,3x837,3x68,9 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Konektor DVI: | Ano |
| Úhlopříčka ("): | 64,5 |
| Model: | 65BDL3650Q/00 |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Philips |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
