65'' D-LED Philips 65BDL6005X - UHD, 500cd, cal, 24/7
Kód: 65BDL6005X/00
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Signage Solutions Displej Video Wall Ujistěte se, že je každý detail pod kontrolou. Displej Philips X-Line Videowall byl navržen pro nepřetržitý provoz a lze jej upravit tak, aby vyhovoval všem vaším požadavkům. Prohlížejte obsah z několika zdrojů v reálném čase ve vylepšené kvalitě.
Podsvícení: Podsvícení Direct LED
Úhlopříčka [palce]: 64,5 palců
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,372
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 500
Kontrast: 1300:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 1,07 B
Reproduktory: 2 × 10 W (RMS)
Konektory: Vstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) *DVI-D (x 1) *HDMI 2.0 (x 2) *VGA (analogové D-Sub) (x 1) Vstup zvuku: *3,5mm konektor Mini Jack (x 1) Výstup videa: *Display Port 1.2 (x 1) Výstup zvuku: *3,5mm konektor Mini Jack (x 1) Externí ovládání: *3,5mm konektor jack IR (vstup) *IR (vstup/výstup) RJ45 *LAN RJ45 (x2) *RS232 (vstup/výstup) RJ45 Další připojení: *OPS *USB 2.0 (x 1)
Spotřeba [W]: 210 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 400 x 400 mm, M6
Orientace: Na šířku (24/7), Na výšku (24/7)
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): *Šířka přístroje: 1 432,6 mm *Výška přístroje: 807,6 mm *Hloubka přístroje: 88,8 (držák na stěnu D@Wall Mount)) / 91 7 (rukojeť D@Handle) mm
Záruka: 36 měs. https://www.philips.cz/p-p/65BDL6005X_00/signage-solutions-displej-video-wall
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 60 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 30.9 kg |
| EAN: | 8712581785772 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 300:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,372 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 432,6 x 807,6 x 88,8 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 64,5 |
| Model: | 65BDL6005X/00 |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 210 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 400 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Philips |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
