65'' iiyama TE6513A-B1AG: IPS, 4K, 40P, EDLÁ
Kód: TE6513A-B1AG
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
65'' Google EDLA Certified IFP - Interactive display for seamless integration and collaboration in education and enterprise * Google EDLA Certified *iiWare 21E (Android 14 OS) *iiControl - Device Management System *PureTouch-IR+ *PIR Motion Sensor *Wall Mount *Speakers, Subwoofer and Webcam Bracket
Typ obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 64.5'', 163.9 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 (8.3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0.372 mm
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare glass with Anti-Gloss treatment, Anti-Bacterial coating, Ultra Smooth writing, Zero-Gap Air Bonding
Jas [cd/m2]: 450
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178\178
Počet barev: 1.07B 10bit (8bit + Hi-FRC) (NTSC 72%)
Reproduktory: 2 x 20W (Přední + 20W Subwoofer)
Konektory: *Digitální vstupní porty: HDMI x2 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444, ARC on HDMI #1) DisplayPort x1 (1.2, max. 3840x2160 @60Hz) USB-C x2 (3.2 (Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz (RGB444), DP 1.2 Alt mód, Dotyk, 1x přední: 100W PD, 1x zadní: 15W PD) *Audio input: Mini jack x1 (Microphone) *Řídící vstup monitoru: RS-232c x1 *Digitální výstupní porty: HDMI x1 (2.0, max. 3840x2160 @60 Hz, YUV444 / RGB444, MSD (Multi-Screen Display)) *Audio Out: S/PDIF (Optical) x1, Mini jack x1 (Headphone) *Reproduktory: 2 x 20 W (Přední) + 20 W Subwoofer *Řídící výstup monitoru: OPS Slot x1 (Intel OPS 80pin) *HDCP: 2.3 *USB ports: x5 (media playback / peripherals / storage – front side: 2x 3.2 (Gen 1, 5 Gbit), 1x USB-C 3.2 (Gen 1, 5 Gbit, 100 W PD), side: 1x 3.2 (Gen 1, 5 Gbit), 1x USB-C 3.2 (Gen 1, 5 Gbit, 100 W PD)) *RJ45 (LAN): x2 (Auto switch for PC & Android, 1000MB) *WiFi: ano (WiFi 6 Module OWM002 - Dual WiFi Bandwidth: 2.4GHz/5GHz, WiFi Standard: IIEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth Support: 2.1+EDR/ 3.0/ 4.x/ 5.0)
Touch: *Touchscreen Technologie: PureTouch-IR *Touchpunkte: 40, 10pt writing (HID, only with supported OS, 32pt Touch with Android) *Rychlost skenování: 200 Hz *Přesnost dotyku: ±1 mm *Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice (Pasivní pero, neprůhledné objekty) *Touch interface: USB *Podporované OS: Všechny monitory iiyama jsou Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linuxem. *Palm odmítnutí: ano
Napájení: interní, AC 100 - 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 182
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 600 x 400 mm
Ergonomie: Orientace: horizontální
Barva: černá, matná
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1489 x 891.5 x 87 mm
Hmotnost [kg]: 39.4 kg
Obsah balení: *Kabely: napájecí (EU 3m, UK 3m), USB (3m), HDMI (3m) *Touch pen: x4 (Dvojí funkce hrotu, antibakteriální povlak) *Příručky: uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti *Ostatní: Nástěnný držák, Držák na webkameru *Dálkové ovládání: ano (včetně baterie)
Záruka: 60 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 39.4 kg |
| EAN: | 4948570124800 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,372 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1489 x 891,5 x 87 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 64,5 |
| Model: | TE6513A-B1AG |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 40 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 182 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 600 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 450 |
| Flicker Free: | Ano |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
