65'' LED Samsung WA65F - Flip UHD, 350cd, AN, 16/7
Kód: LH65WAFWLGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Interaktivní displej řady WAF s operačním systémem Android vylepšuje výuku díky službám Google a plynulé funkci anotací. Umožňuje okamžité pořizování poznámek kdykoli a podporuje studenty ve spolupráci na vlastní pěst v oddělených zónách – přináší tak novou éru interaktivního vzdělávání. Řada WAF nabízí uživatelům známé prostředí. Je kompatibilní s dalšími zařízeními s Androidem a poskytuje řadu widgetů a snadno přizpůsobitelnou domovskou obrazovku. Tyto funkce přinášejí větší flexibilitu při vytváření prostředí, které vyhovuje různým vzdělávacím potřebám. *Eco SensorTyp obrazovky: IPS
Úhlopříčka [palce]: 65''
Rozlišení: 3840 x 2160
Rozteč bodu [mm]: 0,372 x 0,372
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Jas [cd/m2]: 400 cd/m2
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 / 178
Reproduktory: Bulit in Speaker (15W x 2CH)
Konektory: INPUT *VIDEO: HDMI 2 (Rear 1, Front 1), USB C (Front), OPS *AUDIO: 1 (Stereo Mini Jack) *USB: 4 (2.0 x 2, 3.0 x 2 ) OUTPUT *VIDEO: HDMI Out (Rear) *AUDIO: 1 (Stereo Mini Jack) *Touch Out: Touch Out 2 (Front 1, Rear 1) CONTROL *Touch Input: RS232C In, RJ45 In BT/WiFi: Yes (Keyboard / Mouse) WIFI Protocol: WiFi 5 (802.11ac) Ethernet speed: 1 Gbps
Napájení: AC100–240 V 50 / 60 Hz
Spotřeba [W]: 109 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Montáž na zeď: 600 x 400 mm
Ergonomie: Landscape only
Barva: Black
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1482,1 x 897,5 x 87,7 mm
Hmotnost [kg]: 36,2 kg
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 36 kg |
| EAN: | 8806095981819 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,372 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1482,1 x 897,5 x 87,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 65 |
| Model: | WA65F |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 30 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Smart funkce: | Ano |
| Spotřeba energie (W): | 109 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 600 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
