65'' LED-TV Samsung 65AU8000 HTV
Kód: HG65AU800EEXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Premium HAU8000 Serie 65'' *Samsung Smart TV *Web Browser *TV Plus *Auto Motion Plus *HLG (Hybrid Log Gamma) *Crystal Processor 4K *HDR/ HDR10+ *Dynamic Crystal Color
Typ obrazovky: LED LCD
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 65
Rozlišení: 3.840 x 2.160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Výstupní výkon zvuku: 20W, 2CH
Vylepšení zvuku: *Dolby Digital Plus *Bluetooth Audio
Konektory: *USB: 2 * Ethernet (LAN): Ano * Digitální audio výstup (optický): 1 * RF vstup (pozemní / kabelový vstup / satelitní vstup): 1/1 (běžné použití pro pozemní)/1 * CI slot: 1 * HDMI ARC (Audio Return Channel): Ano * Integrovaná WiFi: Ano (WiFi5) * Anynet+ (HDMI CEC): Ano * Variabilní audio výstup: Ano * Variabilní ovládání hlasitosti audio výstupu: Ano * RJ12 (boční/zadní): Ano * Ethernetový most (výstup LAN): Ano
Tunery: *DVB-T2CS2 *Analogový tuner *CI+ (1,4) *HbbTV 2.0.2
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Teletext: ano
Elektronický programový průvodce (EPG): ano
Napájení: AC220-240V 50/60Hz, interní
Spotřeba [W]: 112 W
Třída energetické náročnosti: G
Funkce úspory energie: eko senzor
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,50 W
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1450,9 x 874,3 x 279,4 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1450,9 x 831,9 x 25,7 mm
Hmotnost [kg]: 20,9 kg/ 21,4 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/ch/business/commercial-tvs/hotel-tv/hau8000-uhd-4k-hg65au800eexen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | HTV od 32 palcov vrátane |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 20.9 kg |
| EAN: | 8806094901269 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1450,9 x 831,9 x 25,7 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| VESA standard: | Ano |
| Úhlopříčka ("): | 65 |
| Model: | 65AU8000 |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-C: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Smart funkce: | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Vylepšený zvuk: | Dolby Digital Plus |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Značka: | Samsung |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
