65'' LED-TV Samsung 65BU8000 HTV
Kód: HG65BU800EUXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Samsung HBU8000 ,
Typ obrazovky: ,LED
Úhlopříčka [palce]: ,65
Rozlišení: ,4K (3840 x 2 160)
Obnovovací frekvence [Hz]: ,60
Vylepšení obrazu: , *Micro Dimming *Dynamic Crystal Color *Auto Motion Plus *Filmový režim *Clear Motion *PQI 2 200 *HDR 10+ *HLG
Výstupní výkon zvuku: ,20W (2Ch)
Vylepšení zvuku: *Dolby Decoder *Object Tracking Sound *Bluetooth Audio
Konektory: *2x USB-A *1x Audio výstup *1x CI slot *RJ 12(Boční, Zadní) *1x LAN *RF In (Terrestrial / Cable input / Satellite Input) ,1/1 (běžné použití pro pozemní)/1 *HDMI *WiFi 5
Tunery *Analogový Tuner *DVB-T2CS2
Montáž na zeď: ,VESA 400 x 300
Elektronický programový průvodce (EPG): ,Ano
Spotřeba [W]: ,124
Třída energetické náročnosti: ,G
Spotřeba v Stand By režimu [W]: ,0,5
Barva: ,Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): ,1 450,9 × 869,6 x 281,8
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): ,1 450,9 × 831,9 × 25,7 ,
Hmotnost [kg]: ,21,3
Obsah balení/příslušenství: , *Samsung Smart Control ovladač *VESA Wall Mount *Mini Wall Mount *Napájecí kabel *Datový kabel
Záruka: ,3 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotelové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806094451641 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 450,9 × 869,6 x 281,8 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 65 |
| Model: | HG65BU800EUXEN |
| DVB-T: | Ano |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ano |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-C: | Ano |
| DVB-C2: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| HDR: | HDR10+ |
| Reproduktory - výkon: | 20W |
| Apple AirPlay / AirPlay 2: | Ano |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 300 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 15,1 do 25 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Značka: | Samsung |
| Barva: | Černá |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
