75'' HTV Philips 75HFL6214U - Business TV
Kód: 75HFL6214U/12
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Řada MediaSuite je navržena pro rychle se měnící svět a nabízí pokročilé možnosti připojení a univerzální nastavení konfigurace. * Aktualizace systému Android poskytují nejnovější funkce * Vestavěná funkce Chromecast™ pro snadné sdílení obsahu * Přístup do obchodu Google Play Store pro aplikace a média * Uživatelské rozhraní s možností přizpůsobení pro vlastní loga a barvy * Instalujte a spravujte aplikace na dálku díky funkci AppControl * Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control * Vytvořte si vlastní zkušenosti se systémem CMND & Check-in * Integrovaná služba Netflix se speciálním tlačítkem na dálkovém ovladači * Funkce Google Assistant™ umožňuje rychlejší, chytřejší ovládáníTyp obrazovky: 4K Ultra HD LED
Úhlopříčka [palce]: 75
Rozlišení: 3840 x 2160
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas [cd/m2]: 400
Výstupní výkon zvuku: 20 (2x10) W
Vylepšení zvuku: *DTS-HD *Kompatibilní se systémem Dolby Atmos *Dolby MS12D *AC-4 *Studiový zvuk DTS
Konektory: Bezdrátové připojení k síti LAN: 802.11 ac, Wifi-Direct Konektor z boku *Slot Common Interface: CI+ 1.3.2 *USB1: USB 3.0 *Výstup pro sluchátka: Mini-jack *HDMI1: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 Konektory dole *Externí napájení: 12 V, max. 1,5 A *Ethernet (LAN): RJ-45 *Anténa: IEC-75 *Výstup pro reproduktor do koupelny: Mini-jack *Externí ovládání: RJ-48 *USB2: USB 2.0 *HDMI3: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 *HDMI2: HDMI 2.0 s HDCP 2.2 Vylepšené možnosti připojení *Rozhraní HDMI: ARC (všechny porty), Automatický výběr vstupu *EasyLink (HDMI CEC): Přehrávání stisknutím jednoho tlačítka Pohotovostní režim systému Průchod signálu dálkového ovladače systémové ovládání audia *RJ48: Infračervený vstup/výstup Rozhraní Serial Xpress
Formáty pro přehrávání videa: *Formáty: H.264/MPEG4 AVC *MPEG1 *MPEG2 *MPEG4 *WMV9/VC1 *HEVC *Kontejnery: AVI, MKV *VP9
Formáty pro přehrávání audia: *MP3 *AAC *WAV *WMA (v2 až v9.2) *WMA-PRO (v9 a v10)
Formáty pro přehrávání fotografií: *JPG *PNG *BMP *GIF
Tunery: DVB-T/T2/C, HEVC UHD (až 2160p60), Analogový televizor: PAL
Montáž na zeď: VESA 300 x 300 mm
Android TV: Kapacita paměti (Flash): 16 GB OS: Android TV 9 (Pie) Předinstalované aplikace: Netflix YouTube Google Play Store Google Play Music Google Play Movies Google Play Games Youtube Music
Napájení: 220–240 V stř., 50–60 Hz
Spotřeba [W]: 105 W
Třída energetické náročnosti: E
Funkce úspory energie: Režim Eco
Spotřeba energie v pohotovostním režimu [W]: < 0,3 W
Barva: Antracitově šedá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1670 x 960 x 68/83 mm
Hmotnost [kg]: 32,2 kg
Obsah balení (příslušenství): *Baterie pro dálkový ovladač (2 x AA) *Dálkový ovladač *Záruční list *Napájecí kabel *Brožura s právními a bezpečnostními informacemi
Záruka: 36 měs.
Dodatočné parametre
| Kategória: | HTV od 32 palcov vrátane |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 32.3 kg |
| EAN: | 8718863030868 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor S - video: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1670x960x68/83 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | 75HFL6214U/12 |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| DVB-T: | Ano |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-T2/ HEVC: | Ano |
| DVB-C: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| TV OS: | Android |
| Smart funkce: | Ano |
| Reproduktory - výkon: | 2 x 10W |
| Vylepšený zvuk: | Dolby Atmos / DTS |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 300 x 300 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Značka: | Philips |
| Barva: | Šedá |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
