75'' iiyama TE7512MIS-B4AG: IPS, 4K, 40P, USB-C
Kód: TE7512MIS-B4AG
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
75'' interaktivní 4K UHD dotyková obrazovka pro pokročilou spolupráci *24/7
Typ obrazovky: VA DLED
Podsvícení: DLED
Úhlopříčka [palce]: 75'', 189,3 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 (8,3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,430
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare Coated Glass, Zero-Gap Air Bonding
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 5000:1
Odezva [ms]: 6,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 miliardy (8bit + FRC)
Reproduktory: 2 x 16W (přední)
Konektory: Analogové vstupní porty: VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz) Digitální vstupní porty: *HDMI x2 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444 (HDMI x1 compatible ARC/ CEC)) * DisplayPort x1 (max. 3840x2160 @60Hz) * USB-C x2 (3.2 (Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz - RGB444 - (Touch, 1x Front 65W PD, 1x Back 15W PD)) Audio input: Mini jack x1 Řídíci vstup monitoru: * RS-232c x1 (DSUB 9pin) * RJ45 (LAN) x1 (LAN Control) * IR x1 Digitální výstupní porty: HDMI x1 (3840x2160 @60Hz) Audio Out: *S/PDIF (Optical) x1 * Mini jack x1 * Reproduktory 2 x 16W (Přední) Řidící výstup monitoru: OPS Slot x1 HDCP HDMI: 1: 2.1, USB-C: 2.2 USB ports: x5 (media playback / peripherals / storage – front side: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), 1x USB-C 3.2 (Gen 1, 5Gbit, 65W PD), side: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), back: 1x USB-C 2.0 (Gen 1, 5Gbit, 15W PD)) RJ45 (LAN): x2 (Auto switch for PC & Android, 1000MB) WiFi: ano (WiFi 6 - Dual WiFi Bandwidth: 2.4GHz/5GHz, WiFi Standard: IIEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth Support: 2.1+EDR/ 3.0/ 4.x/ 5.0)
Dotyková technologie: PureTouch-IR
Počet dotykových bodů: 40, 5pt writing (HID, pouze s podporovanými OS)
Přesnost dotyku: ±1,5 mm
Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice (pasivní pero, neprůhledné objekty)
Touch interface: USB
Podporované OS: Všechny monitory iiyama jsou Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linuxem.
Napájení: AC 100 – 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 174
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: VESA 800 x 400 mm
Barva: černá, matná
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1709 x 1020 x 98
Hmotnost [kg]: 39
Obsah balení: napájecí kabel, USB kabel, HDMI kabel, 4x Touch pen, držák pro NUC, držák pro webkameru, dálkové ovládání (včetně baterie), uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 39 kg |
| EAN: | 4948570125494 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,430 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1709 x 1020 x 98 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | TE7512MIS-B4AG |
| Doba odezvy (ms): | 6,5 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 32 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 174 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 800 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
