75'' iiyama TE7512MIS-B4AG: IPS, 4K, 40P, USB-C
Kód: TE7512MIS-B4AG
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
75'' interaktivní 4K UHD dotyková obrazovka pro pokročilou spolupráci *24/7
Typ obrazovky: VA DLED
Podsvícení: DLED
Úhlopříčka [palce]: 75'', 189,3 cm
Rozlišení: 3840 x 2160 (8,3 megapixel 4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 0,430
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Anti-Glare Coated Glass, Zero-Gap Air Bonding
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 5000:1
Odezva [ms]: 6,5
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178° / 178°
Počet barev: 1,07 miliardy (8bit + FRC)
Reproduktory: 2 x 16W (přední)
Konektory: Analogové vstupní porty: VGA x1 (max. 1920x1080 @60Hz) Digitální vstupní porty: *HDMI x2 (2.0, max. 3840x2160 @60Hz, YUV444 (HDMI x1 compatible ARC/ CEC)) * DisplayPort x1 (max. 3840x2160 @60Hz) * USB-C x2 (3.2 (Gen 1, 5Gbit), 3840x2160 @60Hz - RGB444 - (Touch, 1x Front 65W PD, 1x Back 15W PD)) Audio input: Mini jack x1 Řídíci vstup monitoru: * RS-232c x1 (DSUB 9pin) * RJ45 (LAN) x1 (LAN Control) * IR x1 Digitální výstupní porty: HDMI x1 (3840x2160 @60Hz) Audio Out: *S/PDIF (Optical) x1 * Mini jack x1 * Reproduktory 2 x 16W (Přední) Řidící výstup monitoru: OPS Slot x1 HDCP HDMI: 1: 2.1, USB-C: 2.2 USB ports: x5 (media playback / peripherals / storage – front side: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), 1x USB-C 3.2 (Gen 1, 5Gbit, 65W PD), side: 2x USB 3.2 (Gen 1, 5Gbit), back: 1x USB-C 2.0 (Gen 1, 5Gbit, 15W PD)) RJ45 (LAN): x2 (Auto switch for PC & Android, 1000MB) WiFi: ano (WiFi 6 - Dual WiFi Bandwidth: 2.4GHz/5GHz, WiFi Standard: IIEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth Support: 2.1+EDR/ 3.0/ 4.x/ 5.0)
Dotyková technologie: PureTouch-IR
Počet dotykových bodů: 40, 5pt writing (HID, pouze s podporovanými OS)
Přesnost dotyku: ±1,5 mm
Metoda dotyku: stylus, prst, rukavice (pasivní pero, neprůhledné objekty)
Touch interface: USB
Podporované OS: Všechny monitory iiyama jsou Plug & Play a kompatibilní s Windows a Linuxem.
Napájení: AC 100 – 240V, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 174
Stand By režim [W]: 0,5
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: VESA 800 x 400 mm
Barva: černá, matná
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1709 x 1020 x 98
Hmotnost [kg]: 39
Obsah balení: napájecí kabel, USB kabel, HDMI kabel, 4x Touch pen, držák pro NUC, držák pro webkameru, dálkové ovládání (včetně baterie), uživatelský manuál, instrukce bezpečnosti
Záruka: 5 let
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 4948570125494 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 5 000:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodov (mm): | 0,430 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1709 x 1020 x 98 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací uhol ver./ hôr.: | 178/178 |
| VESA štandard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Uhlopriečka ("): | 75 |
| Hmotnosť presná (kg): | 39 |
| Model: | TE7512MIS-B4AG |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Doba odozvy (ms): | 6,5 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 32 |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Farebná hĺbka: | 1,07 miliardy |
| Spotreba energie (W): | 174 |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 800 x 400 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelový rad: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 65 |
| Farba: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
