75'' LED BenQ RM7503-UHD,450cd,AN,18/7,IR
Kód: 9H.F9CTK.DE1
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
BenQ RM SpecsKey Specs
Display Size
75”
Resolution
3840 x 2160
Maximum Brightness
400 nits / cd/m2
Touchscreen Technology
Infrared (IR)
Inputs
Front:
1 x HDMI (2.0)
1 x 1/8” / 3.5 mm
Rear:
2 x HDMI (2.0)
1 x DisplayPort (1.2a)
1 x DE-15/DB-15 (VGA)
1 x 1/8” / 3.5 mm (Analog Audio)
Show More
Outputs
Rear:
1 x HDMI (2.0)
1 x TOSLINK Optical (Digital Audio)
1 x 1/8” / 3.5 mm (Analog Audio / Headphone)
Show More
Wireless
No
USB I/O
Front:
2 x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
1 x USB-B 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 (Touchscreen Control)
Rear:
2 x USB-A 2.0
1 x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
2 x USB-B 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 (Touchscreen Control)
1 x USB-C 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 (Audio/Photo/Video/Touchscreen Control/Power/DisplayPort Alt Mode)
2 x USB-C 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
Top:
1 x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
Show More
Ethernet I/O
2 x RJ45 Gigabit Ethernet
Other I/O
1 x DE-9/DB-9 Serial (RS-232C) Control Input
Built-In Speakers
Yes, 2 x 20 W
Media Card Reader
No
Display
Display Size
75”
Panel Type
LCD
Aspect Ratio
16:9
Display Orientation
Landscape
Resolution
3840 x 2160
Maximum Brightness
400 nits / cd/m2
Lighting System
Direct LED
Contrast Ratio
1200:1
Response Time
8 ms
Refresh Rate
60 Hz
Bit Depth / Color Support
Not Specified by Manufacturer
Screen Area
64.947 x 36.533” / 1649.664 x 927.936 mm
Dot Pitch
0.43 x 0.43 mm
Pixels Per Inch (ppi)
59 ppi
Surface
Touchscreen Technology
Infrared (IR)
Multi-Touch Points
40
Hardness Rating
9H
Video
TV Tuner
No
Connectivity
Inputs
Front:
1 x HDMI (2.0)
1 x 1/8” / 3.5 mm
Rear:
2 x HDMI (2.0)
1 x DisplayPort (1.2a)
1 x DE-15/DB-15 (VGA)
1 x 1/8” / 3.5 mm (Analog Audio)
Outputs
Rear:
1 x HDMI (2.0)
1 x TOSLINK Optical (Digital Audio)
1 x 1/8” / 3.5 mm (Analog Audio / Headphone)
HDCP Support
Yes
Wireless
No
NFC
Yes
USB I/O
Front:
2 x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
1 x USB-B 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 (Touchscreen Control)
Rear:
2 x USB-A 2.0
1 x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
2 x USB-B 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 (Touchscreen Control)
1 x USB-C 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1 (Audio/Photo/Video/Touchscreen Control/Power/DisplayPort Alt Mode)
2 x USB-C 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
Top:
1 x USB-A 3.0 / 3.1/3.2 Gen 1
Ethernet I/O
2 x RJ45 Gigabit Ethernet
Other I/O
1 x DE-9/DB-9 Serial (RS-232C) Control Input
Number of OPS/Expansion Slots
1
Ambient Light Sensor
Yes
Speaker
Built-In Speakers
Yes, 2 x 20 W
Speaker Configuration
2-Channel
Hardware
Smart TV
Android 13
CPU
Quad-Core:
A73 (4 Core)
A53 (4 Core)
Storage
32 GB
RAM
8 GB
OS Compatibility
Windows
Linux
macOS
Chrome OS
*As of November, 2023: Check with manufacturer for the most up-to-date compatibility
Mobile App Compatible
Yes: Android & iOS
*As of November, 2023: Check with manufacturer for the most up-to-date compatibility
Media Card Reader
No
Built-In Mic
Yes
Supported File Formats
Supported Video File Types
3GP, AVI, FLV, H.264/AVC, H.265/HEVC, M2TS, M4V, MJPEG, MKV, MOV, MP4, MPEG, MPEG2, MPEG4, MTS, PMP, RMVB, TP, TS, VC-1, VOB, VP8, VP9, WEBM, WMV, WMV3, Xvid
Environmental
Operating Temperature
32 to 104°F / 0 to 40°C
Storage Temperature
14 to 140°F / -10 to 60°C
Operating Humidity
20 to 80%
Storage Humidity
10 to 80% (Non-Condensing)
Electrical
Power Consumption
Typical: 124.7 W
Maximum: 442.0 W
Standby: < 0.5 W AC Input Power 100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz Power Adapter Type Internal General Mounting-Hole Pattern 800 x 400 mm Material of Construction 3.2T Glass Environmental Protection Dust-Resistant (IP5X) IK Rating No Dimensions 67.6 x 40.8 x 3.4" / 1717.1 x 1036.8 x 87.1 mm Weight 113.5 lb / 51.5 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 56.65 kg |
| EAN: | 4718755087196 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Jas (cd/m2): | 450 |
| Jas (cd/m2) - rozsah: | 401 - 500 |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1200:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ obrazovky: | LCD IPS/PLS |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1717 × 1065 × 121 |
| Hmotnost (kg): | 53 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Rozlišení (šxv): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Konektor 15 Pin D-Sub: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| LED podsvietenie: | Ano |
| Dotyková obrazovka: | Ano |
| Počet pixelov na šírku: | 3840 |
| Počet pixelov na výšku: | 2160 |
| Úhlopříčka přesná ("): | 75 |
| Uhlopriečka: | 66" - 75" |
| Model: | RM7503 |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| FreeSync 2: | Ne |
| Doba prevádzky: | 18/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP počet: | 1 |
| Spotřeba energie (W): | 146 |
| Rozměr VESA uchycení: | 800 x 400 mm |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 45,1 do 70 kg |
| Konektor LAN RJ-45: | Ano |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Výkon repro (W): | 32 W |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
