75'' LED Samsung OH75A - UHD, 3500cd, FO, 24/7
Kód: LH75OHAEBGBXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Vytvořen pro venkovní prostředí *24/7 *IP56 *Tizen 5.0Typ obrazovky: ADS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75''
Rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Rozteč bodu [mm]: 429.6
Povrch displeje: Haze 1%
Jas [cd/m2]: 3500
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 14 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: Input Video: HDMI 2.0 (2) HDCP: HDCP 2.2 USB: 1.0 Output Audio: Stereo Mini Jack External Control: RS232C (In/Out), RJ45 (In/Out), HDBaseT
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Stand By režim [W]: 0.5 W
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1774.8 x 1053.4 x 130 mm
Hmotnost [kg]: 134 kg
Záruka: 36 měs. https://displaysolutions.samsung.com/digital-signage/detail/1949/OH75A
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 61 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 134 kg |
| EAN: | 8806092748798 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1774,8 x 1053,4 x 130 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | OH75A |
| Doba odezvy (ms): | 14 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Hmotnost rozsah (kg): | 90,1 a více |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 3500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
