75'' LED Samsung QB75C - UHD, 350cd, MI, 16/7
Kód: LH75QBCEBGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Crystal UHD Signage QB75C Přivítejte QBC – vůbec nejtenčí displej z řady profesionálních displejů Samsung UHD. Do vašeho podnikání přináší eleganci a zároveň na maximum využívá jemu dostupný prostor. Vylepšená interní řešení a intuitivní uživatelské rozhraní na domovské obrazovce usnadňují jeho používání. Ať už podnikáte v jakémkoliv oboru, efektivita a inovace v designu QBC vám pomohou mnohem snáze dosáhnout dalšího růstu. *Tenký design *Dynamic Crystal Color *Crystal Processor 4K * 16/7 * Tizen 7.0
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75''
Rozlišení: 3 840 × 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0.429
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Glass Haze 2 %
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 4 000:1
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Konektory: *HDMI vstup: 3 *Verze HDMI: 2 *USB: 2 *IR vstup: Ano *Audio výstup: Stereo Mini Jack *RS232 vstup: Ano *RS232 výstup: Ano *RJ45 vstup: Ano *WiFi: Ano *Bluetooth: Ano
Napájení: AC 100 - 240 V 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 214,5 W
Stand By režim [W]: 0,5 W
Montáž na zeď: 400 × 400 mm
Barva: Black
Rozměry (ŠxVxH mm): 1 682,3 × 960,4 × 28,5 mm
Hmotnost [kg]: 33,4 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/cz/business/smart-signage/uhd-4k-signage/crystal-uhd-signage-qbc-lh75qbcebgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 60 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 33.4 kg |
| EAN: | 8806094973952 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,429 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1 682,3 × 960,4 × 28,5 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | QB75C |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Neuvedeno |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Spotřeba energie (W): | 215 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 350 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
