75'' LED Samsung WA75D - Flip UHD, 350cd, AN, 16/7
Kód: LH75WADWLGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
75 Inch Interactive E-board (Android) WAD *ADS *4K *75 palců *Dotykové
Typ obrazovky: ADS
Úhlopříčka [palce]: 75
Rozlišení: 3,840 x 2,160
Čas provozu: 12/7
Jas [cd/m2]: 400
Kontrast: 1200:1
Konektory: * HDMI In: x3 2.0 * Verze HDCP: 2.1 * USB: x5 (2.0 X1, 3.0X4) * IR In: Ano * Audio In: Stereo mini jack * Audio Out: Stereo mini jack * Video Out: Ano *RS232 In: Ano *RS232 Out: Ano *RJ45 In: Ano *RJ45 Out: Ano *Wifi, Bluetooth: Ano
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 385
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na zeď: 800 x 400mm
Barva: Vesmírná šedá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1709 x 1020 x 88
Hmotnost [kg]: 45.5
Záruka: 3 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 45.5 kg |
| EAN: | 8806095575735 |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1709 x 1020 x 88 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | WA75D |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 12/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Spotřeba energie (W): | 385 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 800 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung |
| Barva: | Šedá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
