75'' LED Samsung WM75B-Flip Pro, UHD, 350cd, 16/7
Kód: LH75WMBWLGCXEN
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Neomezené možnosti vzdělávání Jak digitalizace ve výuce neustále zrychluje a přináší nové interaktivní spolupráce, Flip Pro dává vyučujícím do rukou nástroj potřebný k jejímu novému a pokročilému pojetí. S univerzální konektivitou, inteligentním softwarem a pokročilými funkcemi představuje Flip Pro budoucnost ve vzdělávání. *Rychlý a multidotykový *3 v 1 USB-C port *Aplikace pro videohovory * 16/7
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75''
Rozlišení: 3,840 x 2,160
Rozteč bodu [mm]: 0.2451
Povrch displeje: Glass Haze 2 % (bez skla)
Jas [cd/m2]: 350 cd/m2 (bez skla), 220 cd/m2 (se sklem)
Kontrast: 4000 : 1 (bez skla)
Odezva [ms]: 8 ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Reproduktory: 40 W
Konektory: * HDMI vstup: 2 * Vstup DP: 1 * Verze HDMI: 2.0 * Verze DP: 1.2 * USB: 4 (Typ A : vepředu 2, vzadu 1, Typ C : vepředu 1) * Audio výstup: Stereo Mini Jack * RS232 vstup: Ano * RJ45 vstup: Ano * WiFi: Ano * Bluetooth: Ano
Napájení: AC100-240V 50/60Hz
Spotřeba [W]: 1612.93 W (100-240V), 1537.91 W (220-240V)
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 400 x 400 mm
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1724 x 1026.3 x 89 mm
Hmotnost [kg]: 59.3 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/cz/business/smart-signage/interactive-display/flip-pro-wm75b-interactive-display-lh75wmbwlgcxen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 59.3 kg |
| EAN: | 8806094266504 |
| Displej - typ: | LCD VA/PVA/MVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 4 000:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,2451 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1724 x 1026,3 x 89 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | WM75A |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 40 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Konferenční zóna kompatibilní: | Ano |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Samsung Flip Pro |
| Barva: | Bílá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 220 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
