75'' LED-TV Samsung 75AU8000 HTV
Kód: HG75AU800EEXEN
Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Premium HAU8000 Serie 75'' *Samsung Smart TV *Web Browser *TV Plus *Auto Motion Plus *HLG (Hybrid Log Gamma) *Crystal Processor 4K *HDR/ HDR10+ *Dynamic Crystal Color
Typ obrazovky: LED LCD
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75
Rozlišení: 3.840 x 2.160
Obnovovací frekvence [Hz]: 60
Poměr stran: 16:9
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Výstupní výkon zvuku: 20W, 2CH
Vylepšení zvuku: *Dolby Digital Plus *Bluetooth Audio
Konektory: *USB: 2 * Ethernet (LAN): Ano * Digitální audio výstup (optický): 1 * RF vstup (pozemní / kabelový vstup / satelitní vstup): 1/1 (běžné použití pro pozemní)/1 * CI slot: 1 * HDMI ARC (Audio Return Channel): Ano * Integrovaná WiFi: Ano (WiFi5) * Anynet+ (HDMI CEC): Ano * Variabilní audio výstup: Ano * Variabilní ovládání hlasitosti audio výstupu: Ano * RJ12 (boční/zadní): Ano * Ethernetový most (výstup LAN): Ano
Tunery: *DVB-T2CS2 *Analogový tuner *CI+ (1,4) *HbbTV 2.0.2
Montáž na zeď: 200 x 200 mm
Teletext: ano
Elektronický programový průvodce (EPG): ano
Napájení: AC220-240V 50/60Hz, interní
Spotřeba [W]: 141 W
Třída energetické náročnosti: G
Funkce úspory energie: eko senzor
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,50 W
Barva: Černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1676,7 x 1003,4 x 331,9 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1676,7 x 960,3 x 26,6 mm
Hmotnost [kg]: 31,4 kg/ 32 kg
Záruka: 36 měs. https://www.samsung.com/ch/business/commercial-tvs/hotel-tv/hau8000-uhd-4k-hg75au800eexen/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hotelové systémy |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8806094901276 |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1676,7 x 960,3 x 26,6 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| VESA štandard: | Ano |
| Uhlopriečka ("): | 75 |
| Hmotnosť presná (kg): | 31,4 |
| Model: | 75AU8000 |
| Múdra domácnosť kompatibil: | Ano |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-C: | Ano |
| Obnovovacia frekvencia (Hz): | 60 |
| Verzia HDMI: | Verze 2.0 |
| Smart funkcie: | Ano |
| HDR: | HDR10+ |
| Vylepšený zvuk: | Dolby Digital Plus |
| Rozmer VESA uchytenie (mm): | 200 x 200 |
| Hmotnosť rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Značka: | Samsung |
| Farba: | Černá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
