75'' LG LED 75UL3J-E-UHD, 350cd, IPS, 16/7
Kód: 75UL3J-E.AEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
LG 75UL3J-E * podporuje Crestron Connected® * ULTRA HD rozlišení * LG One:Quick Share * LG webOS 6.0 * LG ConnectedCare * provozní doba 16/7Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75''
Rozlišení: 3840×2160 (UHD)
Jas [cd/m2]: 330
Kontrast: 1200:1
Odezva [ms]: 8ms
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: 1,0737 miliardy
Reproduktory: Ano
Konektory: * 3x HDMI 1.4/2.2 * 2x USB 2.0 * 1x Audio: Out * 1x LAN RJ-45 * 2x RS232C (4pin): In/Out
Napájení: interní, 100-240V AC, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 155
Spotřeba maximální [W]: 220
Stand By režim [W]: 0,5
Montáž na zeď: VESA, 400×400mm
Barva: tmavě modrá
Rozměry (ŠxVxH): 1678×964×59,9mm
Hmotnost monitoru: 31,4kg
Příslušenství: * dálkové ovládání (včetně 2x AA) * napájecí kabel * držák kabelů * adaptér Gender D-Sub9 * příručka s informacemi o zásadách bezpečnosti
Záruka: 3 roky
Odkaz na stránky výrobce: https://www.lg-informationdisplay.com/product/digital-signage/standard/75UL3J-E
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 61 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 31.4 kg |
| EAN: | 8806091356635 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0,4296 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1678x964x59,9 |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178 /178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | 75UL3J-E |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Doba prevádzky: | 16/7 |
| Senzor okolitého osvetlenia: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 155 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 400 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | LG |
| Barva: | Modrá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 330 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
