75'' LG LED 75XS4G - UHD, 4000cd, IPS, 24/7
Kód: 75XS4G-B.AEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*24 Hrs / 7 Days *Wi-Fi & Bluetooth *webOSTyp obrazovky: IPS, M+ (WRGB)
Podsvícení: LED
Úhlopříčka [palce]: 75''
Rozlišení: ULTRA HD (3,840 x 2,160)
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Haze 3%
Jas [cd/m2]: 4000
Kontrast: 1,200:1
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178
Konektory: *Input: HDMI (2, HDCP2.2 / 1.4), DP (1, HDCP2.2 / 1.3), RS232C IN (1, (4pin phone jack)), RJ45 (LAN), IR IN, USB 2.0 Type A (1) *Output: DP Out (1, Input DP/HDMI), Externel Speaker Out (1, L/R, 10W+10W), RS232C OUT, RJ45 (LAN)
Napájení: vestavěné, AC 100-240V~, 50/60Hz
Spotřeba [W]: 750 W
Montáž na zeď: 600 x 400 mm
Orientace: Landscape & Portrait
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 1679.2 x 957.6 x 104 mm
Hmotnost [kg]: 39.6 kg
Záruka: 36 měs. https://www.lg.com/ca_en/business/digital-signage/lg-75xs4g-b#
Dodatočné parametre
| Kategória: | LCD monitory 61 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 39.6 kg |
| EAN: | 8806091087324 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Komponentné video: | Ne |
| Kompozitné video: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 1679,2 x 957,6 x 104 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ne |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 75 |
| Model: | 75XS4G-B |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | Nemá |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 1.4 |
| DP/mini DP (počet): | 2 |
| Spotřeba energie (W): | 750 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 600 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 25,1 do 45 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | LG |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 4000 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
