98'' iiyama TE9813A-B2AG: IPS, 4K, 40P, EDLÁ
Kód: TE9813A-B2AG
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Iiyama ,ProLite TE9813A-B2AG
Typ obrazovky: ,IPS
Úhlopříčka [palce]: ,97,5
Rozlišení: ,3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: ,0,562
Poměr stran: ,16:9
Jas [cd/m2]: ,500
Kontrast: ,1 200:1
Odezva [ms]: ,8
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): ,178/178
Počet barev: ,1,07 B.
Reproduktory: ,2x 20W
Integrovaný software: ,iiWare 21E (Android 14 OS)
Hardware: ,SOC: Quad-core A73*4 (1.4GHz), GPU: G52 MC1, RAM: 8GB, ROM: 128GB
Kiosk mode: Ano
Konektory: ,
Digitální vstupní porty: , *2x HDMI 2.0 *1x DisplayPort 1.2 *USB-C x2 (přední strana: 1x 3.2 (Gen1, 5Gbit, 100W PD), boční strana: 1x 2.0 (480 Mbps, 65W PD), 3840x2160 @60Hz (RGB444), DP 1.2 Alt mode, Data, Touch)
Audio input: *1x Mini jack , (Microphone)
Řídíci vstup monitoru: *1x RS-232c , (DSUB 9pin)
Digitální výstupní porty:
*1x HDMI *1x USB-C , (3.2, Gen 1, 5 Gbps), 3840 x 2160 @60Hz (YUV444 / RGB 444), DP 1.2 Alt Mode
Audio out: *1x S/PDIF (Optical) , *1x Mini jack (Headphone)
Řídící výstup monitoru:
*OPS Slot x1 (Intel OPS 80pin - Po instalaci: USB-C vpředu: 15W, z boku: 100W)
USB porty: Přední strana: *1x USB-C 3.2 (PD 100W) *2x USB 3.2 Boční strana: , *USB-C 2.0 (PD 65W) *1x USB 2.0 *1x USB 3.2
RJ45: *2x (Auto switch for PC &, Android, 1000MB)
Napájení: ,Interní
Spotřeba [W]: ,303
Stand By režim [W]: ,0,5
Třída energetické náročnosti: ,G
Montáž na zeď: ,VESA 800x600mm
Barva: ,Černá
Rozměry ( ŠxVxH mm): ,2235.4 x 1326 x 103
Hmotnost [kg]: ,63,8
Obsah balení: , *Napájecí kabel *USB kabel *HDMI kabel *4x Touch pen *VESA wall mounting *úchyt pro webkameru *dálkové ovládání *uživatelský manuál
Záruka: ,5 Let
Stránky výrobce: ,https://iiyama.com/cz_cs/produkty/prolite-te9813a-b2ag/
Dodatočné parametre
| Kategória: | Touch Screen 50 palcov a viac |
|---|---|
| Záruka: | 5 rokov |
| Hmotnosť: | 63.8 kg |
| EAN: | 4948570125760 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Áno |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozostup bodov (mm): | 0.562 |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 2235.4 x 1326 x 103 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ne |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškovo nastaviteľný stojan: | Ne |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Áno |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 98 |
| Model: | TE9813A-B2AG |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ne |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ne |
| DVB-C: | Ne |
| DVB-C2: | Ne |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 40 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.0 |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Power Delivery: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 303 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 800 x 600 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 5 |
| Modelová řada: | iiyama ProLite |
| Výkon Power Delivery (W): | 100 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
