98'' LG LED 98UH5J-H - UHD, 500cd, 24/7
Kód: 98UH5J-H.AEU
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
*New High Haze UHD Standard Signage *24/7 *IP5xTyp obrazovky: IPS
Podsvícení: Direct
Úhlopříčka [palce]: 98''
Rozlišení: 3840 x 2160 (UHD)
Obnovovací frekvence [Hz]: 60 Hz
Poměr stran: 16:9
Povrch displeje: Haze 28%
Jas [cd/m2]: 500nit (Typ.)
Kontrast: 1,200:1
Odezva [ms]: 8 ms (G to G)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178 x 178
Počet barev: 1.07 Billion colors
Reproduktory: ano
Konektory: *Input: HDMI (3, HDMI1/HDMI2: HDCP 2.2/1.4, HDMI3 : HDCP 1.4), DP (1, HDCP2.2/1.3), DVI-D (HDCP1.4), Audio In, RS232C IN (1, 4pin Phone-jack), RJ45(LAN), IR IN, USB2.0 Type A(1) *Output: HDMI Out, Audio Out, RS232C OUT (1, 4pin Phone-jack)
Napájení: AC 100-240V~, 50/60Hz, Built-In Power
Spotřeba [W]: 420 W (TBD)
Stand By režim [W]: 0.5 W
Montáž na zeď: 800 x 400
Orientace: Portrait / Landscape
Barva: černá
Rozměry (ŠxVxH mm): 2191.8 x 1246.8 x 86.1 mm (without Handle and LG Logo)
Hmotnost [kg]: 66 Kg
Záruka: 36 měs. https://www.lg.com/global/business/digital-signage/lg-98uh5j-h
Dodatočné parametre
| Kategória: | LFD panely 80 a viac palcov |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 66 kg |
| EAN: | 8806091848529 |
| Displej - typ: | LCD IPS/PLS/WVA |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| FreeSync: | Ne |
| G-Sync: | Ne |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor USB-C: | Nie |
| Kontrast (statický): | 1 200:1 |
| Zdroj: | Interná |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor SCART: | Ne |
| Rozmery (ŠxVxH mm): | 2191,8 x 1246,8 x 86,1 |
| Montáž na stenu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pivot: | Ano |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| VESA standard: | Ano |
| Displej - dotykový: | Nie |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Áno |
| Úhlopříčka ("): | 98 |
| Model: | 98UH5J-H |
| Doba odezvy (ms): | 8 |
| Spôsob použitia: | Komerční/Vzdělávací |
| Prehnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 20 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Senzor okolitého osvetlenia: | Ano |
| Webkamera: | Ne |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 420 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 800 x 400 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 45,1 do 70 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Záruka (roky): | 3 |
| Modelová řada: | LG |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ne |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 500 |
| Flicker Free: | Ne |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
