A4tech Bezdrátové sluchátka B20, TWS, Bluetooth, šedá
Kód: B20-GY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech B20
Výdrž batérie môže trvať až 5 hodín na jedno nabitie. Jednoducho nabijte slúchadlá na ďalších 15 hodín hrania pomocou hliníkového nabíjacieho puzdra.
Automaticky sa pripojí k telefónu, hneď ako po prvom pripojení vyberiete z puzdra.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové Bluetooth |
| Audio | |
| Veľkosť driverov | 13 mm |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Citlivosť | 102 dB |
| Mikrofón | Áno |
| Napájanie a batéria | |
| Napájanie | cez USB-C kábel |
| Doba prehrávania hudby na jedno nabitie slúchadla | 5h |
| Doba hrania z nabíjacieho puzdra | 20h |
| Batéria v slúchadle | Lítiová batéria (40 mAh) |
| Batéria v puzdre | Lítiová batéria (380 mAh) |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť slúchadla | 34 x 20 x 6 mm |
| Váha slúchadla | 4 g |
| Veľkosť puzdra | 63 x 52 x 26 mm |
| Váha puzdra | 39 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| EAN: | 4711421978446 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Štuple |
| Využití: | Poslech hudby |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Funkce: | True Wireless |
| Hmotnost (g): | 39 |
| Výdrž baterie (h): | 5 |
| Výdrž pouzdra (h): | 20 |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
