A4tech Bloody B-087S, herná podložka pod myš
Kód: A4TPAD46004
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
| Typ výrobku: | Podložka pro myš |
| Materiál produktu: | Guma, tkanina |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Výška: | 0.2 cm |
| Barva: | Černá |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Podložky pod myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| EAN: | 4711421927482 |
| Veľkosť podložky: | Veľká |
| Prevedenie podložky: | Textilná |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
