A4tech Bloody B950 podsvícená mechanická herní klávesnice RGB, Brown Switch, USB, CZ, šedá
Kód: B950-WG
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody B950
Mechanická klávesnica určená pre profesionálnych aj amatérskych hráčov počítačových hier
CZ rozloženie kláves
Farebné variabilné RGB podsvietenie všetkých klávesov na použitie večer, v noci alebo všeobecne za zhoršených svetelných podmienok
Podsvietenie je prispôsobiteľné a ponúka výber medzi 16,8 miliónmi farieb
Možnosť výberu medzi 10 typmi podsvietenia

Špecifikácie
| Klávesy | |
|---|---|
| Technológia kláves | Mechanické |
| Veľkosť klávesnice | 100% |
| Značka a typ kláves | LK Libra |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Multimediálne tlačidlá | Áno |
| Programovateľné tlačidlá | Nie |
| Odezva | 0.2 ms |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows, MacOS, Chrome OS |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 395 x 174 x 39 mm |
| Váha | 910 g |
Rozmery balenia
Šírka: cm
Výška: cm
Dĺžka: cm
Váha: kg
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.49 kg |
| EAN: | 4711421995450 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
