A4tech Bloody Klávesnice B500N, herní klávesnice, mechanická, drátová, Mecha-Like Switch, CZ/SK, Černá
Kód: B500N-BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody B500N
Inovatívny patentovaný Mecha-Like Switch je odvodený od mechanizmu LK (Light Strike) Switch a poskytuje cvakavú hmatovú spätnú väzbu mechanického stlačenia kláves na pohodlnú, mäkko vystlanú gumovú kopuli. Poskytuje približne 95 % podobný zážitok zo písania ako písanie na mechanickej klávesnici s prepínačmi LK.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Mechanické |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 104 |
| Značka a typ kláves | Mecha-Like Switch |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Odezva | 1 ms |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows 7/ 8 / 8.1 / 10 |
| Veľkosť | |
| Veľkosť | 442 x 132 x 36 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.04 kg |
| EAN: | 4711421946520 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ, CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
