A4tech Bloody Klávesnice S87, herní klávesnice, mechanická, drátová, Red Switch, CZ/SK, Černá
Kód: S87-ER-TKL
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody S87
Design TKL eliminuje numerickú klávesnicu pre kompaktnejšiu a ergonomickejšiu konfiguráciu, šetrí cenný priestor na stole a zároveň maximalizuje pohodlie počas dlhších hier.
Klávesnica je dodávaná s nakloneným stojanom so 2 úrovňami nastaviteľnej výšky pre prispôsobenie vašim písacím zážitkom.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Mechanické |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Nie |
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Klávesy | |
| Značka a typ kláves | BLMS Red Switch |
| Numerická klávesnica | Nie |
| Macro klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Áno |
| Odzva | 1 ms |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows 7/ 8 /8.1 / 10 /11 |
| Veľkosť | |
| Veľkosť | 360 x 133 x 40 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.26 kg |
| EAN: | 4711421993845 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ, CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
