A4tech Bloody Myš J95S Activated, podsvícená herní myš, 8000 DPI, USB, Černá
Kód: J95S A BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody Myš J95s
Herná myš Bloody vám dáva jedinečnú výhodu rýchleho herného enginu. Môžete zasadit viac smrteľných úderov s naprostou presnosťou.
Vďaka technológii Ahead reaguje bleskovou rýchlosťou s extrémnou odozvou kliknutia 1 ms a ste dokonale vybavení presnosťou a pohodlím!

Špecifikácia
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Klzké podložky | Armor Boot |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 8000 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 25 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 9 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Podsvietenie | |
| Typ Podsvietenia | RGB |
| Veľkosť a Hmotnosť | |
| Veľkosť | 131 x 78 x 43 mm |
| Hmotnosť | 105 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.23 kg |
| EAN: | 4711421948975 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
