A4tech Bloody Myš R36 Ultra, bezdrátová herní myš, 12000 DPI, USB, Černá
Kód: R36-ULTRA-BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody Myš R36 Ultra
Zažite herné inovácie s našou pokročilou technológiou duálneho režimu. Užite si bezproblémové pripojenie, ultra nízku latenciu a jednoduché prepínanie režimov pre preddefinovaný herný zážitok.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 12000 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Zrýchlenie | 35 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 7 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové RF 2.4 GHz |
| Veľkosť | |
| Veľkosť | 130 x 70 x 39 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 4711421000178 |
| Rozhranie myši: | Bezdrôtová USB dongle |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
