A4tech Bloody Myš W60 Max Activated, podsvícená herní myš, 12000 DPI, USB, Bílá
Kód: W60 MAX A WH
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody Myš W60 Max
Toto úžasné myš, navrhnuté tak, aby predefinovalo štandardy presnosti a rýchlosti, rozdrvili konkurenciu. Navrhnuté tak, aby vám poskytlo výhodu v intenzívnom hraní. So zariadeniami Bloody reagujete rýchlejšie a ste vždy o krok vpred pred svojimi protivníkmi.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 12000 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 35 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 135 x 73 x 42 mm |
| Váha | 152 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 4711421955133 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
