A4tech Bloody Myš W60 Max Activated, podsvícená herní myš, 12000 DPI, USB, Šedá
Kód: W60 MAX A GY
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody Myš W60 Max
Táto úžasná myš, navrhnutá tak, aby predefinovala štandardy presnosti a rýchlosti, rozdrtí konkurenciu. Navrhnuté tak, aby vám poskytlo výhodu pri intenzívnej hre. So zariadeniami Bloody reagujete rýchlejšie a ste vždy o krok napred pred svojimi protivníkmi.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 12000 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 35 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Veľkosť a váha | |
| Veľkosť | 135 x 73 x 42 mm |
| Váha | 152 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.31 kg |
| EAN: | 4711421963046 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
