A4tech Bloody Podsvícená herní myš P81S Activated, 8000 DPI, USB, Core 3, černá
Kód: P81S-CURVE
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Bloody P81s Herná myš
Inovatívne technológie LK (Light Strike) využíva infračervený mikropáčik na reakciu rýchlosťou svetla s extrémnou odozvou kliknutia 0,2 ms, ktorú nikdy nie je možné prekonávať!
Animácia Bloody RGB, vytvorená tak, aby vám poskytla všetku slobodu, ktorú potrebujete, aby ste sa odlíšili, otvára svet extrémnych možností personalizácie. Svetelné efekty sú individuálne programovateľné s 16,8 miliónmi farebných možností, všetko ľahko nastaviteľné pomocou Bloody 6.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Klzných podložky | Metal X'Glide Armor Boot |
| Softvér | Bloody 6 |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| DPI | 100 - 8 000 DPI |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 25 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov/ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Podsvietenie | |
| Typ Podsvietenia | RGB |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 124 x 70 x 40 mm |
| Váha | 135 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| EAN: | 4711421950510 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
