A4tech Bloody S98 Black RGB mechanická herní klávesnice, USB, CZ
Kód: S98-BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech S98, čierna
Bloody BLMS Customize Mechanický spínač
Špeciálne doladený spúšťací bod a spúšťacia sila, aby hráčom priniesli neobvyklú rýchlosť a herný zážitok!
Klávesnica v štýle 98 kláves
2-zónový kompaktný dizajn poskytuje funkcie zhodné s klávesnicou plnej veľkosti a zároveň minimalizuje využitie miesta.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológie kláves | Mechanické |
| Vlastnosti | |
| N-Key Rollover | Plný N-Key Rollover |
| Osvetlenie | Rainbow |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 98 |
| Značka a typ kláves | BLMS Switch |
| Farba kláves | Čierna |
| Numerická klávesnice | Áno |
| Macro klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Odozva | 1 ms |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| USB verzia | 2.0 |
| Bluetooth | Nie |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Zariadenia | PC, laptop |
| Operačný systém | Windows 7/ 8 /8.1 / 10 |
| Veľkosť | |
| Veľkosť | 385 x 138 x 41 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.32 kg |
| EAN: | 4711421991742 |
| Typ klávesnice: | Mechanická |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
