A4tech Bloody Soundbar S10, Bluetooth, RGB, bílá
Kód: S10-WH
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody S10 Soundbar
Ponorte sa do pútavého herného zážitku s naším Gaming Soundbar.
Duálne reproduktory vám poskytujú nepretržitý a vysoko kvalitný zvuk a budete sa cítiť ako naživo.

Špecifikácia
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Rozhranie | USB, Bluetooth v5.3 |
| Výkon | 2x 5W |
| Veľkosť reproduktorov | 50mm |
| Impedancia | 4 ohma |
| Frekvencia | 100 Hz - 20 000 Hz |
| Citlivosť | 95 dB |
| Rozmery | 410 x 72 x 55 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k monitorom |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.81 kg |
| EAN: | 4711421000253 |
| Špecifikácia zostavy: | 1 |
| Výkon zostavy RMS (vo W): | 5 |
| Vybavenie reproduktorov: | Integrovaný zosilňovač |
| Rozhranie: | USB, BlueTooth |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
