A4tech BLOODY W60 Max Mini, podsvícená herní myš, 12000 DPI, černá, USB
Kód: W60 MAX MINI
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody W60 Mini Max
Vďaka profesionálnym 12 000 CPI, 8 000 FPS, 250 IPS a 35G akcelerácii poskytuje myš hráčom presné a spoľahlivé ovládanie na obrazovke v rýchlych FPS hrách, ako je CS: GO.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutia | Nie |
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Software | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Senzor | |
| CPI | 100~12 000 CPI |
| Typ senzora | Optický |
| Zrýchlenie | 35 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 7 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Áno |
| Odezva | 1ms |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | 2.0 |
| LED | |
| Typ LED | RGB |
| Nastaviteľnosť | Áno |
| Veľkosť | 129 x 70 x 39 mm |
| Váha | > 83 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| EAN: | 4711421987127 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
