A4tech BLOODY W90 Pro Activated, podsvícená herní myš, 16000 DPI, černá, USB
Kód: W90 PRO ACTIVA
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Bloody W90 Pro Activated
Optická RGB herná myš pre profesionálnych aj amatérskych hráčov počítačových hier
- Rekordná odozva iba 1 ms
- Optický snímač PMW3389
- Rozlíšenie 50-16000 DPI
- Ergonomický dizajn umožňujúci všetky 3 herné úchopy myši (Claw/Fingertip/Palm)
- Bočné s pogumovanými úchytmi s textúrou proti skĺznutiu pri potení
- Garantovaná životnosť 50 miliónov kliknutí

Špecifikácia
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vnútorná pamäť | Áno |
| Softvér | Bloody 7, na stiahnutie na https://www.bloody.com/en/download.php?id=6 |
| Nastaviteľné DPI | Áno |
| Snímač | |
| DPI | 50-16000 DPI |
| Typ snímača | Optický |
| Zrýchlenie | 50 G |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov |
| Koleso | Áno |
| Počet tlačidiel | 8 |
| Programovateľné tlačidlá | Áno |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | USB Typ-A |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| LED | |
| Typ LED | RGB |
| Nastaviteľnosť | Áno, 5 režimov |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 127 x 68 x 44 mm |
| Váha | 140 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 4711421962483 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 4 alebo viac tlačidiel, S kolesom |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
