A4tech FBX50C, bezdrátová kancelářská klávesnice, šedá
Kód: FBX50C-BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech FBX50C
Univerzálna klávesnica na písanie na všetkých vašich počítačových zariadeniach: Windows, Mac, Chrome OS, Android, iPad, iPhone atď.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránové |
| Vlastnosti | |
| Dobíjanie pomocou USB Typ-C | Áno |
| Klávesy | |
| Farba kláves | Čierna |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Macro klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Pripojenie | 2.4G (prijímač v balení) |
| Bluetooth | Áno |
| Kompatibilita | |
| Zariadenia | PC, Notebook, Smartphone |
| Operačný systém | Windows |Android|Mac|iOS |
| Veľkosť | 420 x 126 x 20 mm |
| Hmotnosť | 485 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.79 kg |
| EAN: | 4711421969697 |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Multimediálne klávesy |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
