A4tech FSTYLER optická kancelářská myš, USB-C+USB-A, černá
Kód: FM12ST-BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech FM12ST
Jednoduchý dizajn dokonale vyhovuje potrebám vášho každodenného práce, každé tlačidlo poskytne rýchlu a efektívnu odozvu a ostré kliknutie.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutie | Nie |
| Vnútorná pamäť | Nie |
| Softvér | Nie |
| Nastaviteľné DPI | Nie |
| Senzor | |
| CPI | 1200 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov / ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | Typ A / Typ C |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 108 x 64 x 35 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| EAN: | 4711421990271 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
