A4tech Klávesnice FBX51C, kancelářská klávesnice, membránová, bezdrátová, CZ/SK, Bílá
Kód: FBX51C-WH
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech FBX51C
Univerzálna klávesnica na písanie na všetkých vašich počítačových zariadeniach: Windows, Mac, Chrome OS, Android, iPad, iPhone atď.
[BT+2,4 GHz] Obsahuje pripojenie Bluetooth a 2,4 GHz. Automatické radenie kanálov

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránové |
| Klávesy | |
| Numerická klávesnica | Nie |
| Macro klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Bezdrôtové |
| Bezdrôtové RF 2.4GHz | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Napájanie | |
| Typ napájania | cez USB-C |
| Batéria | 300mAh |
| Kompatibilita | |
| Operačný systém | Windows / Mac / iOS / Chrome / Android / Harmony OS / ... |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 285 x 124 x 17 mm |
| Váha | 303 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | 4711421972987 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Bezdrôtové |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ, CZ/SK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
