A4tech N-530S, podsvícená kancelářská myš, 1200 DPI, USB, černá
Kód: N-530S-BK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech N-530S
Myš je navrhnutá s modrým LED podsvietením, ktoré uľahčuje použitie v tme.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché kliknutie | Nie |
| Vnútorná pamäť | Nie |
| Softvér | Áno |
| Nastaviteľné DPI | Nie |
| Senzor | |
| DPI | 1200 |
| Typ senzora | Optický |
| Ovládanie | |
| Použitie | pre pravákov / ľavákov |
| Kolečko | Áno |
| Počet tlačidiel | 3 |
| Makro, programovateľné tlačidlá | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Bluetooth | Nie |
| USB | Typ A |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 119 x 63 x 35 mm |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Myši |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| EAN: | 4711421988247 |
| Rozhranie myši: | Drôtová USB |
| Druh myši: | Optická |
| Počet tlačidiel myši: | 3 tlačidlová |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
