A4tech Sluchátka 2Drumtek BH300, Bezdrátová, skládací, bílá
Kód: BH300-WH
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
A4Tech Slúchadlá BH300
Užite si nekonečné využívanie v kabelovom režime pomocou dodaného odnímateľného 3,5mm audio kábla, keď je náhlavná súprava bez batérie.
Slúchadlá na cesty sú skladacie a kompaktné, vhodné na prenášanie a skladovanie.

Špecifikácie
| Špecifikácie | |
|---|---|
| Typ pripojenia | Bezdrôtové Bluetooth |
| Výdrž batérie | 35 hodín |
| Audio | |
| Veľkosť meničov | 40 mm |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| Citlivosť | 100 dB |
| Mikrofón | |
| Vzorkovanie | Všesmery |
| Mikrofón s frekvenčnou odozvou | 100 Hz - 10 000 Hz |
| Citlivosť | -42 dB |
| Veľkosť | |
| Veľkosť | 170 x 165 x 47 mm |
Čo je v krabici
1x USB-C nabíjací kábel, 30cm
1x AUX 3.5mm Audio kábel, 100cm
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4711421978798 |
| Mikrofón: | Ano |
| Platforma: | PC / mobil |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Konektivita: | Bluetooth |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Konstrukce mikrofonu: | Integrovaný |
| Funkce mikrofonu: | Potlačení šumu |
| Funkce: | Skládací |
| Způsob nabíjení: | USB-C |
| Výdrž baterie (h): | 35 |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Rozhranie slúchadiel: | BlueTooth |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
