A4tech sluchátka HU-35, USB, černá
Kód: HU-35
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
ComfortFit Stereo USB Headset
Hrajte, pauznite, nahrávajte, zastavte, vysuňte! Úžasná kvalita. Ohromujúci zvuk. Prevádzkový komfort! Mäkké náušníky pohodlne priliehajú k ušiam a poskytujú absolútnu kvalitu zvuku, akoby ste boli vo vlastnom svete. In-Line mikrofón je skvelý pre messenger na PC!
- Jednosmerný mikrofón.
- Vysoký výkon
- Stereozvuk
- Nastaviteľný hlavový pás
- USB kábel
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIJE
| Štýl | Na hlavu |
| Reproduktor | 40 mm |
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 32 Ohm |
| RMS | 50 mW |
| Citlivosť | 102 dB |
| Citlivosť MIC | -45 dB |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Zástrčka | USB |
| Ovládač | Ovládanie hlasitosti na náhlavnej súprave |
| Systémové požiadavky | Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 / Mac OS X |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4711421952408 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom, Ovládanie hlasitosti |
| Rozhranie slúchadiel: | USB |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
