Acar F5 5m kabel, 5 zásuvek, přepěťová ochrana, max.proud 16A, černý
Kód: PPACARF5-5POWERSK
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Doručenie do druhého dňa
na akúkoľvek adresu
Podrobný popis
Acar F5 je výkonný prodlužovací přívod s přepěťovou ochranou pro proud až 16A z produktové řady Acar.S délkou menší než 33 cm dává k dispozici 5 zásuvek s uzemněním. Umožňuje napájení až 16A a přepěťovou ochranu
- 5 zásuvek s ochranným kolíkem
- Přepěťová ochrana s varistorem TDK
- Podsvícený síťový vypínač
- Signalizace napájení
- Automatická proudová pojistka s časovým zpožděním
- Dětská pojistka na každé zásuvce
- 4 možné směry uspořádání síťového přívodu
- Samozhášecí plastové pouzdro
- Ergonomický design
- Černá barva , červený kabel
- Délka 5m
Parametry:
Max. zátěž 2 300 W
Jmenovité napětí 230 V
Jmenovitá frekvence 50 Hz
Max. proudová zátěž 15 A max.
Doba odezvy <25 ns
Ochranná úroveň Up 1,3 kV (L/N)
Nominální vybíjecí proud v 2kA (L / N) - 8 / 20µs
Maximální vybíjecí proud Imax 10kA (L / N) - 8 / 20µs
Jištění 1 automatická pojistka, pomalá, 16A/250V
Pouzdro samozhášecí plast
Rozměry 330x54x55mm
Hmotnost 600g
PŘÍSTROJ MUSÍ BÝT PŘIPOJEN VÝHRADNĚ K ZÁSUVKÁM S OCHRANNÝM KOLÍKEM (UZEMŇUJÍCÍM)
POZOR! Technické údaje definují maximální hodnoty přepětí, proti kterým zařízení chrání
Dodatočné parametre
| Kategória: | Predlžovacie káble a rozbočovače |
|---|---|
| Záruka: | 6 mesiacov |
| Hmotnosť: | 0.66 kg |
| EAN: | 5904743405908 |
| Provedení konektoru (kabel): | Lomený |
| Délka (kabel): | 4,1m - 5m |
| Výrobce (kabel): | PremiumCord |
| Konektor (kabel): | CEE 7/ (230V) |
| GPSR: | KRUP, s.r.o.;Lnářská 776,10400,Praha 10,Česká republika;krup.pha@krup.cz |
| Barva (kabel): | Černá |
| Opletení (kabel): | Ne |
| Určení (kabel): | Prodlužovací |
| Konektor 2 (kabel): | CEE 7/ (230V) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
